Informujemy, że w dniach od 12.01.2019 do 20.01.2019 trwa przerwa techniczna. Złożone zamówienia będą zrealizowane po 20.01.2019. Przepraszamy za niedogodności.

O marceBebe to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiecych marek modowych na świecie założona w 1976 roku w San Francisco, która ucieleśnia zmysłowy i wyrafinowany styl życia, stworzona dla pewnej siebie, seksownej i nowoczesnej kobiety. Marka przywodzi na myśl nastawienie, a nie wiek, dlatego też naszą grupą odbiorców są wszystkie kobiety niezależnie od daty urodzenia. Założyciel Założyciel Manny Mashouf wybrał nazwę bebe, ponieważ zawierała ona wiele obrazów, które chciał przekazać. Bebe (wymawiane "bibi") wywodzi się z monologu z dramatu Szekspira „Hamlet”, w którym tytułowy książę zastanawia się: "Być albo nie być ..." (To be or not to be), ale także oznacza po turecku "kobieta", a po francusku "dziecko", co miało symbolizować wzrost.

Firma projektuje, rozwija i produkuje modną odzież damską i akcesoria. Oferuje swoim klientkom bogaty wybór sukienek, w tym koktajlowe i wieczorowe, sukienki mini, sukienki midi, sukienki maxi, sukienki typu bodycon i sukienki casualowe. Oferta produktowa firmy to także kombinezony długie i krótkie, bluzki, bluzy, koszule, t-shirty, swetry, body, jeansy, legginsy, spódnice mini, spódnice maxi, kurtki, płaszcze, odzież sportowa i dodatki na różne okazje. Firma oferuje również akcesoria takie jak: biżuterię, zegarki, buty, portfele i torebki. Podstawą przy projektowaniu jest poszukiwanie inspiracji i zmieniających się stylów w każdym sezonie, aby przynieść klientkom unikalny i niezwykły wygląd. Już od ponad 40 lat firma jest jednym z globalnych liderów mody damskiej, zdobywając serca kobiet na całym świecie. Jest prawdziwym liderem, zawsze określającym kolejny krok w modzie. Bebe prowadzi sklepy w Stanach Zjednoczonych, Puerto Rico, Kanadzie, Rosji, Turcji, Arabii Saudyjskiej, Ukrainie i Polsce. Bebe prowadzi sieć butików, z których zdecydowana większość znajduje się w ekskluzywnych centrach handlowych.

Sukces bebe wynika nie tylko z ekonomicznego zarządzania i technik produkcyjnych, ale także z branży rozrywkowej. Projekty firmy pojawiały się regularnie w takich popularnych programach telewizyjnych jak "Ally McBeal", "Przyjaciele", "The Practice"  i "Beverly Hills 90210". Ubrania z bebe były również często widywane na takich filmowych i telewizyjnych gwiazdach jak Alicia Silverstone, Drew Barrymore, Brooke Shields, Cindy Crawford i Christy Turlington, a także Jennifer Lopez, Madonna i Julia Roberts. Kampanie reklamowe firmy w magazynach, takich jak Vogue, Elle, Glamour, Cosmopolitan i Bazaar przedstawiały modny i seksowny wizerunek bebe.

Wiele gwiazd, takich jak Brenda Song, Rebecca Romijin, Eva Longoria, Kim, Khloe i Kourtney Kardashian było ambasadorami marki. Siostry Kardashian brały czynny udział przy tworzeniu kolekcji Bebe-Kardashian, która debiutowała na New York Fashion Week na Manhattanie w 2010 roku. Marka bebe angażuje się w liczne społeczne wydarzenia i pomoc potrzebującym poprzez organizowanie imprez charytatywnych.